Peta Psikoloji Teras Atölyeleri

Bahçeşehir Peta psikolojinin uzman psikologları tarafından hazırlanan, çocukların gelişimsel alanlarına katkı sağlamak amacıyla sosyal ve duygusal gelişimini destekleyen Teras Atölyelerimizde çocuklarla buluşuyoruz.

Peta Psikoloji olarak atölyelerin içeriklerinde en çok dikkat ettiğimiz husus içeriklerin uzman psikologlar tarafından çocuk psikolojisini temel alarak çocukların gelişim alanlarına yönelik titizlikle hazırlanan etkinliklerden oluşması ve çocuk psikologları tarafından uygulanmasıdır.
Çocuklarımızın bilişsel, sosyal, duygusal gelişimine destek veren, el göz koordinasyonu, dikkat, problem çözme, yaratıcı düşünme, ince motor ve kaba motor becerilerine yönelik gelişim sağlayan, problem alanlarına yönelik çözüm üretme becerileri kazandıran ve regülasyon becerilerini geliştiren programlar hazırlamaktayız. Bu sayede atölye çalışmaları ile çocuklarımız gelişim basamaklarında küçük sağlam adımlar atarken eğlenecekler ve akranları ile sosyalleşebilecekleri gruplara da dahil olabileceklerdir.

Atölyelerimiz çocukların yaş gruplarına göre ayrılmış olup ister çocuğunuzun genel gelişimsel alanlarına katkı sağlayacak ve sosyalleşeceği atölyelere katılabilir ya da isterseniz çocuğunuzun bireysel problem alanlarına yönelik korku, kaygı, özgüven, öfke kontrolü gibi alanlarını çalışabileceği çoklu oturumlardan oluşan atölye gruplarında da yerinizi ayırtabilirsiniz.

Atölyelerimiz hakkında detaylı bilgi almak için 05326146804 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın